Saturday, November 3, 2012

Nowy Blog o Zarządzaniu Projektami


Serdecznie zapraszam do śledzenia nowego bloga o tematyce zarządzania projektami, gdzie nie tylko będziemy pisać o metodykach Agile, ale o wszystkim co jest project management trendy, czyli co się sprawdza w praktyce. Będą relacje z ciekawych wydarzeń project management, wywiady z ekspertami, a przede wszystkim  „best practices”. Nie zapomnimy też o edukacji, bo rozwijać komunikację, współpracę i planowanie czyli tzw. kompetencje XXI wieku trzeba od najmłodszych lat, więc będziemy dzielić się naszymi doświadczeniami z pracy z dziećmi, młodzieżą i nauczycielami. Mam nadzieję, że temat zarządzania projektami zainteresuje nie tylko ekspertów i praktyków project management, ale również tych, którzy dziś nawet nie śnią, że dzięki kilku prostym narzędziom ich życie może stać się dużo łatwiejsze. I tu zacytuję Toma Taylora, byłego przewodniczącego APM: „Most of us manage projects, full time, part time or sometime”. Małgorzata Kusyk

3 comments:

 1. Bardzo cieszę się, że taki blog powstał! Myślę, że będzie on przydatny ze względu na dużą dawkę zarówno praktycznej oraz teoretycznej wiedzy, ale i efektywnych rozwiązań, dających się zaadoptować w wielu przypadkach! Powodzenia, będę regularnie śledzić bloga.

  ReplyDelete
 2. Dzięki Martyna:-) Pozdrawiam. Małgosia

  ReplyDelete
 3. Świetny pomysł na bloga! Tyle blogów dookoła a ten jest zupełnie inny. Przede wszystkim bardzo interesujący pomysł przeprowadzania wywiadów oraz opisywania ostatnich wydarzeń w świecie PM. Ciekawe relacje, wywiady, wręcz żywe reportaże w oprawie fotograficznej. Dzięki temu blog zyskuje obiektywny charakter i staje się platformą do wymiany zdań. Napisany bardzo interesująco, najmłodszych zachęca do zgłębienia tajników wiedzy o PM a tych bardziej zaawansowanych rozwija informując o ostatnich wydarzeniach i najnowszych trendach - w ten sposób nic mnie nie ominie.

  Będę z ciekawością regularnie tu zaglądać!

  ReplyDelete